Megoldott

Kerképáros jelzőlmpa hibás

A külső Váci út Megyeri hídtól délre lévő kereszteződésében, ahol a kerékpárút keresztezi Székesdűlő és Dunakeszi felé a Káposztásmegyer felé leágazó 2x2 sávos utat, a kerékpáros jelzőlámpa meghibásodott. Az átkelési szándékot jelző gombot megnyomva az ugyan pirosan világítani kezd, de 5 lámpaciklus után sem ad zöld jelzést.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, 90007

Hozzászólások

  • R eni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A 2. sz. út - 2/A út jelzőlámpás csomóponttal kapcsolatos jelzését köszönjük.
    A hibát a szerviz felé továbbítottuk, tájékoztatásuk szerint azt kijavították.
    Amennyiben ismét hibát
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lenkei Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére