Válaszra vár

Korrodálódott közmű fedél

Képen látható közmű fedél erőteljesen rongálódott ezért már az aszfalt burkolat is megsüllyedt a csere szükségessé vált.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Almássy tér 15

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Török Csaba Norbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére