Megoldott

Közterületi lámpa szerelő ajtaja nyitva

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.11.11.:

A bejelentő visszajelzése:
"Vissza lett erősítve egy műanyag kötözővel. Nem tudom ez megoldottnak számít-e."

-----

A 1025. Bp. Szépvölgyi út 2/a előtt álló lámpa oszlop szerelő ajtaja nyitva van és lóg is. Szeretném kérni az illetékesek közbenjárását a javításra.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szépvölgyi út 2a

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "A 1025. Bp. Szépvölgyi út 2/a előtt álló lámpa oszlop szerelő ajtaja nyitva van és lóg is. Szeretném kérni az illetékesek közbenjárását a javításra."-ról "FRISSÍTÉS 2021.11.11.: A bejelentő visszajelzése: "Vissza lett erősítve egy műanyag kötözővel. Nem tudom ez megoldottnak számít-e." ----- A 1025. Bp. S...

  • Jaroka Kelllő hozzászólt a bejelentéshez.

    Vissza lett erősítve egy műanyag kötözővel. Nem tudom ez megoldottnak számít-e.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére