Megoldott

Szabálytalan parkolás és elhagyatva

Hetek óta itt áll szabálytalanul a járdára is ráállva és a kereke is peengedett vagy kilyukasztották.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Ányos u. 15

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Mellékelten megküldjük Intézményünkhöz érkezett beadványára válaszlevelünket.

    Tisztelettel

    Óbuda-Békásmegyer
    Közterület-felügyelet

    [Leírás: Leírás: Leírás: Leírás: cid:image001.png@01D72702.3C9FEA50]
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Ányos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mozdulatlan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Pais Dezső utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére