Megoldott

Váci út 23-27. járda

A Váci út 23-27. címen a Tiszta utcával szemben valószínűleg az építkezés miatt el van kerítve a járda egy része. Mivel csak néhány vékony fém rúd van lefúrva és szalaggal van elkerítve a terület, a gyengénlátók számára ez veszélyekkel járhat.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 27

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendes kordonnal elkerítették, így már nem veszélyes a gyengénlátók számára.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kerékpáros rámpa kellene

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Hiányzó rámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ván Bálint
    Illetékes: Budapest Közút
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Hiányzó rámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ván Bálint
    Illetékes: Budapest Közút
    Március 15. tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére