Megoldott

Szemét a Losonci téren

Kedves Csapat!

Szeretném kérni az illetékeseket, hogy a fényképen látható illegálisan ott hagyott szemeteket szállítsák el a játszótér szomszédságából.
Köszönöm szépen.
A fényképek nov 9-én készültek.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Losonci tér 4215

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemetet elszállították. Köszönöm szépen.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes aljnövényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    0818-Ludovika tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes a Korányi utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Korányi Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos és homokos út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Futó utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére