Megoldott

Ajtócska

Hiányzik az ajtó a jelzőlámpáról.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Erzsébet krt. 23

Hozzászólások

  • Ügykezelő Áron lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Ja, igen. Tegnap este láttam, hogy már meg is csinálták.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a VII. Erzsébet krt. - Wesselényi utca csomópontban észlelt, hiányzó oszlopajtóval kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖ...
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Jaj várjunk! Ez nem ugyanaz a lámpa. :(
  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük. :)
  • Jaroka Kelllő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ajtócska beburkolócskázódott.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széthagyott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kint felejtett táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kitört pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére