Megoldott

Eldőlt tábla

Kedves Csapat!
A Népszínház utcában, a Teleki térnél eldőlt a fényképen látható tábla. Kérem szépen az illetekeseket, hogy állítsák újra függőleges helyzetbe.
Köszönöm szépen.
A fénykép nov. 9-én készült.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Népszínház u. 46

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla oszlopának helyreállítását 2021. november 10-én Részvénytársaságunk elvégezte.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnika
    ...
  • Tisztelt Ügykezelő!

    A korábbi (lásd lejjebb) válaszunk téves azonosító számra lett kiküldve, kérjük törölni. Az ügyhöz kapcsolódó korábbi válaszunkat fenntartjuk.

    Köszönettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    F
    ...
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla oszlopának helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖ
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére