Megoldatlan

Elromlott időjelző a Móriczon

Anonim Járókelő

Kedves BKK!

Tudom vannak égetőbb problémák is, de szerintem rajtam kívül még sokan hiányolják a a 6-os villamos indulását előrejelző számlálót. Már legalább egy éve nem működik.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér 17

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát, amint a korábban hozzászóló is írta, egy futár kijelző varázslatos módon megoldaná a problémát, hogy a korábbi kijelző pontatlan volt... egyébként is van a Móriczon 2 használoton kívüli buszmegál...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0032498-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00092461
    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A probléma megoldásában illetékes
    ...
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Vagy ha egy Futár kijelző lenne itt...
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Takarítás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bikás park (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Nem működik a mozgólépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére