Megoldatlan

Megrongált tábla

A Veres Péter út - Zsélyi Aladár utca sarkán található utcanévtáblát megrongálták.
Kérem, állítsák helyre.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A XVI. kerület ismét bizonyított.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újra gondozatlan sövény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Farkasfog utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhullott állat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sorknaes Mariann
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Kassai utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Leszakadt vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Olga utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére