Megoldott

E-ON / Watt-Szerviz Kft. hibaelhárítás után helyreállítatlan kerékpárút.

FRISSÍTÉS: 2022.01.10.
Bejelentői kép csatolva és kérés:
"Még mindig ugyanott vannak a kordonok az út szélén."

-----------------------------
FRISSÍTÉS 2021.11.21.: Bejelentő visszajelzése:

Az aszfaltozás megtörtént,
már csak a terelőbólyákat kellene begyűjteni,
mert útban vannak.

---

A hibaelhárítás több mint 1 hete befejeződött, a munkások levonultak,
de a kerékpárút helyreállítása nem történt meg, a kerékpárosok és a
gyalogosok egymást kerülgetve kényszerülnek közlekedni.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Újhegyi sétány

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Spongya Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Hihetetlen, de 1.5 hónap után végre elvitték. Megoldva!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.11.21.: Bejelentő visszajelzése: Az aszfaltozás megtörtént, már csak a terelőbólyákat kellene begyűjteni, mert útban vannak. --- A hibaelhárítás több mint 1 hete befejeződött, a munkások levonultak, de a kerékpárút helyreállítása nem történt meg, a kerékpárosok és a gyalogosok egymást kerü...

  • Spongya Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig ugyanott vannak a kordonok az út szélén. Tartok tőle hogy ezt egy külön bejelntésben kénytelen leszek hulladékkezelési problémaként beküldeni.
  • Spongya Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Hoppá, ezt már megírtam korábban :)
  • Spongya Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Leaszfaltozva!

    DE! A kordonokat szemlátomást a helyiek húzták arrébb, továbbra is ott vannak a kerékpárút mellett.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés leírását "A hibaelhárítás több mint 1 hete befejeződött, a munkások levonultak, de a kerékpárút helyreállítása nem történt meg, a kerékpárosok és a gyalogosok egymást kerülgetve kényszerülnek közlekedni."-ról "FRISSÍTÉS 2021.11.21.: Bejelentő visszajelzése: Az aszfaltozás megtörtént, már csak a terelőbólyákat...

  • Spongya Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Az aszfaltozás megtörtént,
    már csak a terelőbólyákat kellene begyűjteni,
    mert útban vannak.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Spongya Róbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére