Megoldott

Magas padka

Kedves csapat!

Szeretném kérni az illetékeseket, hogy az egyetem sarkánál legyenek kedvesek az akadálymentesítést elvégezni, hogy könnyebb legyen babakocsival közlekedni.

Köszönöm szépen előre is.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Práter u. 50

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Az akadálymentesítést elvégezték, köszönöm szépen.
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Keletinél nem működik a lift

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Keleti pályaudvar (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megnőtt bokor az út mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Mátyás király út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére