Válaszra vár

Botlóakadály a BMK mellett.

A Budapesti Művelődési Központ melletti járdán a fémlemezből készült aknafedél elmozdult, balesetveszélyes.
Este garantált a hasraesés.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út 53

Hozzászólások

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 194 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisztelette
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy látszik ez a gond átkerül a jövő évre. Nyárra, amikor sokan strandpapucsban járnak, gyerekek akár mezítláb szaladgálnak, talán célba ér a tilitoli.
    Boldog új évet!
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem vízmű.
  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Benéztem az aknafedél alá min. egy emelet mély üreg van alatta, ami belóg a Budapesti Művelődési Központ épülete alá. A BMK a saját honlapja szerint a Fővárosi Önkormányzat intézménye, lehet, hogy arr...
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Budapesti Művelődési Központ, vagy egy kábelszolgáltató, esetleg Budapest Közút.
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    FV nem illetékes. Nincs aknája.
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Közművek"-ra.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Kádár Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Oszlopról lelógó kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Lógó kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Balatoni út / Háros utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére