Megoldott

kidölt fa

A parkban kidölt egy fa.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kijelölt kutyafuttató

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya a 92403. számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A kidőlt fa maradványainak elszállítása megtörtént.

    Kérem tájékoztatásunk megérté...
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Akadálymentesítés"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Vladiszavlyev Kriszta bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyes fatörzs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hagara Eva
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Gundel Károly út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Eldőlt a tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére