Megoldott

Valaki egy nappal a lomtalanítás után rakta ki a szemetet

Viszont szerintem ezt is el kéne vinni. A Rumbach Sebestyén Madách sarkon áll a kupac.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rumbach Sebestyén u. 16

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy bejelentését követően munkatársaink kimentek a helyszínre, de az illegálisan kihelyezett lom már nem volt ott a területen.
    Tájékoztatjuk
    ...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Azok fénycsövek?
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Boldizsár Ákos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Autóalkatrész

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Halász utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Cső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Jászberényi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sok a szemét az M5-ös kivezetőjén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Nagykőrösi út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére