Megoldott

Újabb és újabb szemét az UTE elött

FRISSÍTÉS 2021. 11. 08.

XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza:

Tisztelt Bejelentő!

Köszönjük bejelentését, A fővárosi köztisztasági rendelet értelmében az ingatlan tulajdonosának a kötelesége a szemét elszállítása.

Legyen kedves az UTE-t megkeresni ezzel kapcsolatban.

Tisztelettel:
Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

----------------------

14.ker Mexikói úton valaki illegális szemétlerakót létesített az Ute sportlövő szakosztálya elött. Gyűlnek az új zsákok senki nem tesz semmit.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út 23

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardocz Csaba!

    Köszönjük észrevételét.

    A mellékelt kép a XIV. kerület Mexikói út 21-23. szám előtt készült,
    ahol a *Rendőrségi
    Oktatási és Kiképző Központ *lőtere található, ahol oktatási,
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "14.ker Mexikói úton valaki illegális szemétlerakót létesített az Ute sportlövő szakosztálya elött. Gyűlbek az új zsákok senki nem tesz semmit."-ról "FRISSÍTÉS 2021. 11. 08. XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza: Tisztelt Bejelentő! Köszönjük bejelentését, A fővárosi köztisztas...

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyéb szervezet:
    Újpesti Torna Egylet
    titkarsag@ute.hu
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Vezér Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Legyenek kedvesek hivatalból értesíteni a tulajdonost, lakat a kapun, mégis én hogy nyomozzam ki??? Fogadjak detektívet?
    TV2 -t felfogom most már hívni mert elegem van hogy úgy néz ki a főváros mint...
  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését, A fővárosi köztisztasági rendelet értelmében az ingatlan tulajdonosának a kötelesége a szemét elszállítása.

    Legyen kedves az UTE-t megkeresni ezzel kapcso
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Vezér Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére