Megoldatlan

Hiányzó szemetes

Anonim Járókelő

Kérem pótolják a hiányzó szemetesedényt! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Deák Ferenc tér M

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresésüket a honlapjukon megjelent 92385 sorszámú, „Hiányzó szemetes” tárgyú panasszal kapcsolatban, melyekre az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A Deák Fere
    ...
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 128927/2021-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisztelet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft."-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a bejelentésben szereplő terület a Főváros kezelésébe tartozik, az ott lévő szemetes edény pótlása az ő feladatuk.
    Illetékesség hiányában kérjük tovább küldeni.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft."-ra.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére