Megoldásra vár

Összefújkált tábla

18+

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Pozsony u. 51

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XV. kerület Újpalota Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Városgazdálkodási Főosztály
    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    H-1153 BUDAPEST, Bocskai utca 1-3.
    E-mail: varosgazdalkodas@bpxv.hu
    Telefon: +36 1 305 3193
    [cid:image004.jpg@01D80D39.7...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Horogkereszt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Kozák tér (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Firkás aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    M3 bevezető
  Vissza az oldal tetejére