Megoldott

MIX/A 616

Anonim Járókelő

Azt hiszem nem is kell leírjam a problémát beszéljenek inkább a képek. Azért remélem nem kell hosszú idő míg ezt lemossák.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Budapest

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0032169-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00092351

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes MÁV-HÉV Zrt.-n...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Graffitik

    Beküldés ideje:
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Graffitis fal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére