Megoldott

Mocsok a metró mögött

A Deák Ferenc téri metró épülete előtti zöldfelület tiszta szemét

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Deák Ferenc tér M

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00092343 számú bejelentésre az alábbiakról tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Benjamin Lopez2 bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Tele szeméttel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére