Megoldott

Graffiti a Muzi játszótéren

A Muzi játszótér egyik tornya sajnos ilyen csúnyán össze lett firkálva

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Pollack Mihály tér 4

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Erika!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Putnoki Erika hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük Járókelő.hu ????????
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Putnoki Erika hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm Járókelő és köszönöm Noémi ????
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyintéző!

    Nagyon köszönöm a bejelentést, továbbítom a levelet az üzembentartó
    (Főkert) és a Nemzeti Múzeum felé is.

    Köszönettel:

    dr. Hadházy Gergely
    ASAPA Alkotócsoport
    tel: +36-70-54992
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés megküldve az Asapa Alkotócsoportnak az
    info@asapa.hu
    email címre.
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Putnoki Erika bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Összefirkált buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Corvin-negyed M (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére