Megoldásra vár

Hiányzó fényterelő

Bal oldalt a zöldről hiányzik

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Harminckettesek tere

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a VIII. József krt. - Baross utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Z...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére