Megoldásra vár

Behajtani tilos áthelyezése és hiányzó zebra tábla.

Anonim Járókelő

Tisztelt Járókelők!

XVIII. kerület Ráday Gedeon utcában található Fedezék utcai megállóhely (Kőbánya alsó felé) tetején található egy behajtani tilos tábla. Ami forgalomtechnikai okokból rossz helyen van. Mivel buszmegállóra más KRESZ táblát nem helyezünk. A másik ok pedig ha az autóbusz a megállóhelyen áll akkor kitakarja a behajtani tilos táblát.
Ezért kérném, áthelyezni külön oszlopra a behajtani tilos táblát.

Az említett helyen található egy zebra is ami viszont csak az egyik oldalról van kitáblázva a buszvégállomás felől. A főútvonal Ráday Gedeon utcáról ez se látni mivel nincs kihelyezve.
A behajtani tilos nem mentség, arra hogy ne kelljen kihelyezni a gyalogátkelőhely táblát.

Összegezve: -Behajtani tilos tábla külön oszlopra helyezése.
-Gyalogátkelőhely tábla kihelyezése mind a két oldalra.

Üdvözlettel;
Béla

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Budapest

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Kérésére a „Kijelölt gyalogos-átkelőhely” jelzőtábla létesítéséről intézkedtünk. A „Mindkét irányból behajtani tilos” tábla áthelyezését nem tartjuk szükségesnek.

    Üdvözlettel:

    B
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tilosban parkolás.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Barta Lajos utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére