Megoldatlan

Elhagyott jármű

Anonim Járókelő

13. kerületi Kucsma utca 20. számnál (hosszú kőkerítés előtt, Jász utca - Kucsma utca saroktól 25 méterre) hosszú ideje elhagyott, rendszám nélküli roncs parkol.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kucsma u. 20

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A mopedautó olyan zárt utasterű több személy szállításra kialakított kör alakú kormánykerékkel rendelkező és a gépkocsiban szokásos kezelőszervekkel felszerelt könnyű négykerekű
    ...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Forgalomból kivont roncsautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Budapest Szent László út 60-64. Fsz M-002 Bejárat a Petneházy utca felől (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Forgalomból kivont autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Budapest Szent László út 60-64. Fsz M-002 Bejárat a Petneházy utca felől (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére