Megoldott

Hiányzó közmű fedlap

Anonim Járókelő

Frissítés 2021.12.01.
MVM Főgáz válasza: A bejelentésben szereplő aknával kapcsolatban nem az MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. az illetékes. Kérjük a Fővárosi Vízművek Zrt. megkeresését.

-----

Hiányzó kozmufedlap az Oktogon terén a kerékpáros sávban.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Oktogon

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 92267 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest VI.,
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Hiányzó kozmufedlap az Oktogon terén a kerékpáros sávban."-ról "Frissítés 2021.12.01. MVM Főgáz válasza: A bejelentésben szereplő aknával kapcsolatban nem az MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. az illetékes. Kérjük a Fővárosi Vízművek Zrt. megkeresését. ----- Hiányzó kozmufedlap az Oktogon terén a kerékpáros s...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/92267/hianyzo-kozmu-fedlap/hivatal
    [https://d1mkxvwtzddm9n
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiáll a földből

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Jókai Mór utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem látszik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Magasház utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó jelzőtáblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Magasház utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére