Megoldott

Lyukas csatornafedő

Anonim Járókelő

Káplár utca, Szilágyi Erzsébet fasor sarkán az egyik csatornafedőn van egy elég nagy lyuk. Nincs rajta jelzés, hogy kihez tartozik. A mellette lévő Magyar posta jelzésű

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szilágyi Erzsébet fasor 1

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A kérdéses berendezés nem Társaságunk üzemeltetése, valamely távközlési szolgáltató berendezése.

    [eon_e_mail_alairas_840x57px_01 (002)]

    Üdvözlettel

    Sziráki László
    Üzemviteli
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "E.ON"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ház sarkától a Szilágyi E. fasor felé fordulva
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bicikli út felől
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szilágyi Erzsébet fasor 1. Káplár utca sarka.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük
    ...
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére