Megoldott

Itt sincs lámpája a kerékpárosoknak

Itt sem jelez lámpa a bicikliseknek.
Kérem, javítsák.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Kvassay Jenő út 3

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszaszerelték a lámpákat.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a IX. Kvassay Jenő út - Hajóállomás u. csomópontban észlelt, hiányzó kerékpáros jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A kerékpáros jelző visszaszerelését megrendeltük....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére