Válaszra vár

Kiszedett szemetesek

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2021.11.08.
Önkormányzati válasz:
"A IX. ker. Lurdy üzletház parkolójához vezető sétány magánterület, a sétányon lévő szemetes edények ügyében nem vagyunk illetékesek intézkedni."
--------------------------------------------

Két kuka ki van döntve egymástól pár méterre a Vágóhíd u. felől Lurdy parkololóhoz vezető gyalogút elején.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Vágóhíd u. 9

Hozzászólások

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Lurdy ház

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Lurdy ház

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Két kuka ki van döntve egymástól pár méterre a Vágóhíd u. felől Lurdy parkololóhoz vezető gyalogút elején."-ról "FRISSÍTÉS: 2021.11.08. Önkormányzati válasz: "A IX. ker. Lurdy üzletház parkolójához vezető sétány magánterület, a sétányon lévő szemetes edények ügyében nem vagyunk illetékesek intézkedni." -...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "Lurdy ház"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IX. ker. Lurdy üzletház parkolójához vezető sétány magánterület, a sétányon lévő szemetes edények ügyében nem vagyunk illetékesek intézkedni.

    Budapest Főváros IX. kerület Feren...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidöntött pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Mátyás utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bolti alapzat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Megálló üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: JCDecaux
    József körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére