Megoldott

Hiányzó pollerek

Tisztelt illetékes!
A Rákóczi út 40. előtt rendszeresen a járdán parkolnak. Kérem pollerek telepítését a mindennapos probléma megoldása érdekében.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rákóczi út 40

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva. Köszönöm!
  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A hajlított csőkorlátok helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt
    ...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz. Kérem újraküldeni.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére