Megoldásra vár

Nagyon hangos fekvőrendőr a XIV. Kassai utcában

Körülbelül egy éve fekvőrendőrt építettek a 1142 Budapest Kasai utca 44-46 ház elé. Azóta az autók elhaladásakor nagyon hangos dübörgő-puffanó hangot lehet hallani. A probléma az, hogy a fekvőrendőr, már ha kell egyáltalán, túl kicsi, így lassítás nélkül haladnak át rajta az autók, ami óriási hanghatással jár. Szeretnék javasolni 3 db kompromisszumos megoldást:
1. a fekvőrendőrt szélesítsék ki annyira, mint az a zónahatárokon van (pl. az Erzsébet-királyné útja Lőcsei utca sarkánál van) így nem tudnak olyan gyorsan átrobogni rajta óriási zajjal.
2. szüntessék meg a fekvőrendőrt, hiszen a feladatát nem látja el, az autókat egyáltalán nem lassítja le.
3. helyezzék át pár házzal arrébb a fekvőrendőrt, hátha az ott lakókat nem zavarja (nagyon különböző az emberek ingerküszöbe.)
Kérem, intézkedjenek az ügyben, mert nagyon idegesítő és hangos a dübörgés, ahogy a járművek átrobognak az akadályon.
Köszönettel: egy közelben lakó zajtól szenvedő lakos.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kassai u. 46

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Blog!

    Tájékoztatjuk, hogy Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata az
    önkormányzat által biztosítandó helyi közszolgáltatási feladatok
    lebonyolítását a Zuglói Zrt. útján lá
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • aczszil ZSD bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Egressi köz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: Budapest Közút
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére