Válaszra vár

Kerékpár roncs

Anonim Járókelő

A XII., Ignotus utca 1. előtt kerékpár roncs van az oszlopot láncolva. Nem valószínű, hogy használni fogják. Balesetveszélyes a gyalogosokat.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Ignotus u. 1

Hozzászólások

  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    2 zsák szemét közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Rácz Aladár út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    megint a Thomán szelektív sziget

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Thomán István utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    szeméthalom buszmegálló közelében

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Márton Áron tér (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére