Megoldott

Útburkolati jel hiánya (Westend)

FRISSÍTÉS: 2022.04.06.

Tisztelt Bejelentő!

Köszönjük bejelentését!
A Váci út burkolati jeleinek felújítását a 2022. évi programban tudjuk szerepeltetni.
A kivitelezés megvalósítása a rendelkezésre álló források függvényében történik.

——————

A Váci út legelején, a Szt. István krt. felől érkező útpályán zavaró módon lekopott az ívelten elhúzott forgalmi sávokat jelző thermoplasztik felfestés.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Váci út 1

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Bár nem thermoplasztik technológiával, de felfestették végre a sávokat. Egy évig tán kitart. Ha nem, jelzem újra.
  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét.
    A kopott burkolati jeleket ez évi burkolatjel fenntartási programunkban szerepeltetni fogjuk.
    A kivitelezés megvalósításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözl
    ...
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés leírását "A Váci út legelején, a Szt. István krt. felől érkező útpályán zavaró módon lekopott az ívelten elhúzott forgalmi sávokat jelző thermoplasztik felfestés."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.04.06. Tisztelt Bejelentő! Köszönjük bejelentését! A Váci út burkolati jeleinek felújítását a 2022. évi programban tudjuk szere...

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Immáron '22 második negyedévébe léptünk. Kérem, korábbi válaszuk beemelésével küldjétek meg a Bp Közútnak ismételten a bejelentést.
    Köszönöm
  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát basszus, ennél azért többre számítottam De hol csóróság van, ott csóróság van. De legalább válaszoltak.

    Az utolsó kapcsolja le a villanyt!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését!
    A Váci út burkolati jeleinek felújítását a 2022. évi programban tudjuk szerepeltetni.
    A kivitelezés megvalósítása a rendelkezésre álló források függvényé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Városjáró Blog bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Felesleges tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Budapest Közút
    Nyugati pályaudvar M (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Eltünt közlekedési tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    1065 Budapest, Podmaniczky u. Hungary Bahirdar Airport Road, Ethiopia (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére