Megoldott

Sérült közműfedél és ápolatlan szekrény

Anonim Járókelő

Tisztelt Telekom!
A Budaörsi út - Villányi út sarkán lévő Magyar Post feliratú fedlappár egyik tagja kissé töredezettnek tűnt.
Illetve a beton kerete szét van töredezve, mozog a kövezet.
Illetve a szekrény előtt lévő, régi feltehetőleg ugyanúgy önökhöz tartozó közműszekrény elég rossz állapotú, graffiti és rozsda borított.
Kérem lehetőségükhöz mérten cseréljék.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Alsóhegy utca

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A keretet javították, a többit nem. Mondjuk úgy hogy megoldott.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem teljesen készült el de kíváncsi leszek a végeredményre. Jelenleg körbe van deszkázva a keret. Gondolom kiöntik újra.
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT Járókelő.hu,
    KEDVES Ügyfelünk!
    Köszönjük észrevételét, melyet a 102386537 számú azonosítón továbbítottunk műszaki munkatársainknak. A probléma kivizsgálásáig, illetve további visszajelzésün
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére