Megoldott

Postaláda

FRISSÍTÉS 2022.02.19:

Újra le van ragasztva.

---

Emlékeim szerint hónapok óta le van ragasztva a postaláda. Mi a távlati elképzelés, megjavítják vagy elbontják? Ha javítják, mikorra várható a javítás?
Előre is köszönöm a választ!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Szent János Kórház

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Most éppen nincs leragasztva, remélhetőleg javították.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Ügyfelünk!
     
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Posta

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "Emlékeim szerint hónapok óta le van ragasztva a postaláda. Mi a távlati elképzelés, megjavítják vagy elbontják? Ha javítják, mikorra várható a javítás? Előre is köszönöm a választ!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.02.19: Újra le van ragasztva. --- Emlékeim szerint hónapok óta le van ragasztva a postaláda. Mi a távlati elkép...

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Újra le van ragasztva.
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították, köszönöm!
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Jarokelo.hu Csapata!
     
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Elektronikus üzenetét megkaptuk, melynek feldolgozását hamarosan megkezdjük. Amennyiben küldeménye felől érdeklődik, kérjük használja a https://www.posta.hu/ugyfelszolgalat/nyomko
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Posta

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rozsdás postaláda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Posta
    Mexikói út M (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lógó utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Széll Kálmán tér M (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kőtörmelék az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Tamás
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Pethényi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére