Megoldott

Kidobott matrac

Napok óta egy matrac hever a Diósy Lajos utcai buszmegálló mellett (Újszász utca páros oldalán).
Az intézkedést köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Újszász u. 104

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbítjuk a KSZSZ-nek elszállításra.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Autógumi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Orbán Gábor
    Illetékes: Pilisi Parkerdő Zrt.
    Unnamed Road
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Építkezésről származó szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Cserhalom utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére