Válaszra vár

Gyalogátkelőhely biztonságosabbá tétele

Gyalogátkelőhely biztonságosabbá tétele
A csepeli Szent István úton a Nyárfás utca/Martinász utca közötti zebra nagyon veszélyes, mivel a buszmegálló-öböl mellett az autósok sok esetben a megállóba érkező buszt még gyorsan ki akarnák kerülni, gyorsítanak, holott a zebra miatt épp az ellenkezőjére lenne szükség. De a másik irányból, dél felől is gyorsan érkeznek az autók, sok esetben átsuhannak a gyerekek, felnőttek előtt, balesetveszélyes. Okoszebra telepítése javasolt lehet, vagy olyan lámpa, ami gyalogos érkezése esetén pirosat mutat az úton haladó járműveknek.
Köszönettel,
Kovács László
helyi lakos

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szent István út 84

Hozzászólások

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    És türelmesebbekre.
  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Okoszebra helyett okos járművezetőkre lenne szükség.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kovács László Kowako bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fényterelők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Lámpás utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsemmisült Kresz-tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Budapest Közút
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére