Válaszra vár

Közvilágítás hiánya gyalogátkelőnél

Közvilágítás hiánya gyalogátkelőnél
A jelzett területen (egy korábbi, 2019-es ugyanerre vonatkozó bejelentésre ráerősítve!!) gyalogos átkelőhely van, a pályáról sok, edzésről érkező gyalogos halad ki időszakonként, és a közvilágítás ott szinte 0, alig lehet még figyelemmel is észrevenni járműből az esetlegesen odaérkező gyalogosokat. Erre 2021. novemberében gyors megoldára lenne szükség, kérjük ezt az érintett fenntartó felé mielőbb jelezzék. Mielőtt gyalogosgázolás történik ott. Időközben egy játszótér is épül a közelben, duplán indokolt a rendes bevilágítása az átkelőnek!
Köszönettel,
Kovács László
csepeli lakos

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Béke tér 9a

Hozzászólások

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Kovács László Kowako bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Völgy utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Cirmos sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Cirmos sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére