Megoldott

A Budaörsi út 101-111. előtt lecsapják a gyalogost vízzel

A Budaörsi út 101-111. előtt lecsapják a gyalogost vízzel és ugrálva sem lehet száraz lábon átkelni a kereszteződésekben. Két éve a https://jarokelo.hu/56033 bejelentésben volt kezelve.
Valami nagyon eldugult, mert szinte egész végig vízben áll az úttesten a külső sáv. A járdán közlekedő gyalogost lecsapják a külső sávban közlekedők és a zebráknál sem lehet száraz lábon átkelni, annyi víz áll az úttesten, hogy nem lehet átugrani.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 107

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Németh Gábor Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kitisztították a megadott
    helyszínen található víznyelőket.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Z
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére