Megoldott

Szétesett a doboz

Szétesett a doboz.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Szondi u. 5

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/92135/szetesett-a-doboz/hivatal
    [https://d1mkxvwtzddm9n.cl
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    megsüllyedt gázfedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Szilágyi Erzsébet fasor (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére