Válaszra vár

Töredezett fedlap

FRISSÍTÉS: 2021.11.05.
Magyar Telekom válasza:
"Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap."
-----------
Töredezett fedlap van a sarkon. Felirat nem volt rajta.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 51

Hozzászólások

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Töredezett fedlap van a sarkon. Felirat nem volt rajta."-ról "FRISSÍTÉS: 2021.11.05. Magyar Telekom válasza: "Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap." ----------- Töredezett fedlap van a sarkon. Felirat nem volt rajta."-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "DIGI Kft."-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    lelógó kábelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Jászivány utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére