Válaszra vár

kinyílt ajtajú elektromos (vagy internet kábel) elosztódoboz

Anonim Járókelő

Kinyílt az elosztó doboz - tönkre mehetnek a bent lévő alkatrészek, leszakadhat az ajtó, balesetveszélyes is, szűk a járda
Budapest 8. kerület Déri Miksa utcai járdán, a Kék ló kávézó mellett a Víg utca sarkán

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Déri Miksa u. 2

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    rosszul klattyintottam, beírtam a nevem, nem kértem anonimitást. Köszi a gyors
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére