Megoldott

Szétesett elosztó szekrény

Anonim Járókelő

VIII.Német utca 8 elött a Telekom elosztószekrénye szétesett. Kérem javítani. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Német u. 8

Hozzászólások

  • B Anna lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    A szekrényt elbontották. Köszönjük!
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Bontásra kiadva.
  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT Járókelő.hu,
    KEDVES Ügyfelünk!
    Köszönjük észrevételét, melyet a 102355525 számú azonosítón továbbítottunk műszaki munkatársainknak. A probléma kivizsgálásáig, illetve további visszajelzésün
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyukas Telekom fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: Magyar Telekom
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Hiányzó kupak fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Rákóczi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Telekom fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Rákóczi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére