Megoldott

Omladozó járda

Szeretném kérni a járdaszakasz megjavítását. Az illetékesek eljárását előzetesen is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Tímár u. 17a

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Szépen felújították a járdaszakaszt. Köszönjük az illetékesek eljárását!
  • Tóth János visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00092113 számú megkeresésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a járda javítását megrendeljük az Önkormányzat szerződött partnerétől.
    A megvalósulásig türelmüket kérjük....
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járdajavítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Szilke utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rossz állapotú járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Bálint György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járdahibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Sarkadi Imre utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére