Megoldott

Életveszélyes focipálya rács

Az Óvoda utca 11-13. számmal szembeni játszótérnél a focipálya/kosárlabda pályán lévő egyik rácsszerkezet leszakadt(lerúgták) és egy darab kötegelő tartja. Ez bárkire ráeshet, életveszélyes.
Kérem az illetékest, hogy intézkedjen, mielőtt baleset történik!
Köszönöm!

Üdvözlettel,
Gudenus László

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Óvoda u. 13

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/5554/1/2021/V3

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Közterületi-műszaki Csoportunk a labdafogó rács eltá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kőlapok összevissza

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Liget tér (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feldöntött kőbabák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kőrösi Csoma sétány (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére