Megerősítésre vár

Beszakadt, balesetveszély csatornafedél (Telekom)

Anonim Járókelő

A Francia úton a járda közepén (vélhetően szabálytalan parkolás miatt) nagyon csúnyán beszakadt ez a csatornafedél (Telekom-os). Cserélni kéne. Az üres teleknél, a Felületkémia Kft. előtt van. A térkép valamiért tévesen Mexikói útnak tartja.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Francia út 43

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez szerintünk ugyanaz a helyszín: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/91969/beszakadt-aknafedel
    A fedlap cseréje már megtörtént, de még vannak utómunkálatok.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére