Megoldott

Lépcsők a járdán

Kedves csapat!
A Kálvária tér sarkán babakocsival meglehetősen nehéz a közlekedés és a burkolat állapota is kritikus. Szeretném kérni az illetékeseket, hogy javítsanak a helyzeten, hogy mindenki számára könnyebb legyen a közlekedés, az átkelés.
Köszönöm szépen!
A fényképek okt.28án készültek.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária tér 2

Hozzászólások

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Hoppá, ez elég gyors volt :)
  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    A problémát megoldották, köszönöm!
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Corvin sétány, szökőkút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Corvin sétány (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiálló fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Kis Stáció utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére