Megoldott

Vízszivárgás

Anonim Járókelő

Jelentős mennyiségű víz van tegnap óta az úton, ami a járda mellől a földből jön fel.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Nefelejcs u. 2

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 92021 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XVIII
    ...
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs.
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    FV nem illetékes.
    Kertészeti vezeték; Vízfolyást megszűnt, valaki elzárta a kerti vezetéket.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Tapasztalataink alapján, csőtörés, vízszivárgás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlelsz hasonlót, a +36 80 247 247...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Lyukas fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szentháromság tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Attila utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére