Megoldott

Lyukas fedlap

Jókai-Szondi sarkán lyukas egy fedlap.
https://www.google.com/maps/@47.5076253,19.058716,3a,20.7y,18.07h,64.8t/data=!3m6!1e1!3m4!1sCZexRldsLFaJ9yLk4wxkHg!2e0!7i13312!8i6656
Javítást, megköszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Szondi u. 2

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Magyar Telekom
    Délibáb utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Töredezett keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Kálváriahegy utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére