Megoldásra vár

Suzuki Csokonai u.

Elhagyott fehér Suzuki SWIFT a Csokonai u. 4. előtt. (gazzal körbenőve, szeméttel telepakolva)

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Csokonai u. 4

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Kiss Lászlóné
    titkársági ügyintéző

    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Hatósági Főosztály
    H-1153 Budapest, Bocskai u. 1-3.
    Tel.: +36 1 305-3235
    Fax: +36 1 305-3362, +36 1 305-3194...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kötelező gépjármű-felelősségbiztosítással nem rendelkezik.
    Műszaki érvényesség: 2020.03.22.
    Forgalmi állapot: Hivatalból ideiglenesen kivonva
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Rom lakókocsi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet
    Sárfű utca (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet
    Rákos út (XV. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet
    Drégelyvár utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére