Megoldásra vár

táblát benőtte egy fa - M3 M5 4 31 ?

Anonim Járókelő

Táblát benőtte egy fa

Kérjük tegyék láthatóvá a táblát.

M3 M5 4 31 ?

Budapest, Dombóvári út 25,

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dombóvári út 25

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A tábla jelen formájában így olvashatatlan.
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Kopaszi gát térségében zajló ingatlanberuházás során készült forgalomkorlátozási tervek nem mindegyikében szerepelt a jelzőtábla, ezért a különböző kivitelező cégek nem tudták,
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy létra, fűrész és kész is lehetne... ;)
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    helyzetjelentés: 2021-12-12 este, eddig nincs változás
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kint maradt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Menyecske utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kint maradt táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Albertfalva utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt közlekedési tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére